1997 yılında misafirlerine en iyi hizmeti ve fiyatı sunma hedefiyle kurulan ABBA Turizm, turizm sektörünün yenilikçi temsilcisi olarak yurt içinde ve yurt dışında paket tur, yurt içi ve yurt dışı gemi turları, uçak biletleme, havaalanı transferi , araç kiralama, otel rezervasyonu  ve  yurtdışı seyahatlerinizde vize hizmetleri veriyor.

Marka, kuruluş yılından itibaren hızlı şekilde büyüyerek turizm ve seyahat sektöründeki vizyoner yapısı ile birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor.

Türkiye’nin  önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan ABBA Turizm, yurt içinde binlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, birçok ulusal ve uluslararası marka ile ortak çalışmalar yürütüyor.

ABBA Turizm; Türkiye’de geniş kitlelere hizmet veren seyahat acentesi olarak, kişiye özel ve lüks seyahat programları, biletleme faaliyetleri ve otel rezervasyonları ile tatile dair her türlü ihtiyacınızı en uygun koşullarda hazırlıyor, turizm ve seyahat alanlarında tüketicinin yanında yer alıyor.

Köklü geçmişi, zengin mutfağı, kültürel mirasları ve doğal güzellikleri ile keşfedilmeyi bekleyen onlarca farklı şehir ve ülke, ayrıcalıklı tur fırsatları ile kapılarını aralıyor.

Kültür turları ile Türkiye’yi şimdi keşfetmeye başlayın. Kapadokya turları, yeşile doyacağınız Karadeniz turları, evleriyle ve tarihiyle ünlü Batı Karadeniz turları, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Doğu Anadolu turları, hem lezzet hem tarih ile bezeli GAP turları, muhteşem havası ile Kuzey Ege turları ve çok daha fazlası.

Türkiye’nin en özel köşelerini dolaşabilir, ülkemizdeki eşsiz güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Tur fırsatları ile dilediğiniz şehre, dilediğiniz zaman seyahat edebilirsiniz.

Dünyayı keşfetmek, yeni kültürler öğrenmek, farklı lezzetlerin tadına bakmak, festivallere katılmak ve yeni anılar biriktirmek için abba turizm yanınızda