Yurtdışı Turları

30 Eylül 2019
Hizmetler

Hayalini kurduğunuz şehirlerin sokaklarını keşfetmek, farklı kültürlerin bir parçası olmak, dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin tadına bakmak…

Hepsi Abba Turizmin Yurt Dışı Turları ile kolayca hayata geçirebileceğiniz güzellikler olarak sizi bekliyor.

Avrupa, Amerika, Uzak Doğu ya da dünyanın farklı bir noktasında en ilgi çeken şehirlerde cazip fiyatlarla ve zengin gezi programları ile eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz.

Etstur güvencesi ile size en uygun tarihlerde, farklı hava yolu seferleri, uzun ya da kısa tur programları ile hazırlanan tur paketlerinden birini seçip, online satış ayrıcalığı ile rezervasyonunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı seyahatinizi planlarken Türkçe rehberlik hizmeti, seyahat sağlık sigortası ve vize hizmetleri gibi ayrıntılarla da Abba Turizm sizin adınıza ilgileniyor olacak.

 

VİZESİZ YURT DIŞI TURLARI

Yurt dışı tatili planlarken genellikle işin en zor kısmı vize işlemleri olarak görünür. Eğer vize işlemleri ile uğraşacak zamanınız yoksa ve hızlı bir tatil planı yapmaya ihtiyacınız varsa Abba Turizm’de Vizesiz Turlar tam size göre…

Hem yurt dışında olmanın keyfini hem de bunu kolayca gerçekleştirmenin rahatlığını Vizesiz Turlar ile yaşayabilirsiniz. Üstelik sanılanın aksine vizesiz seyahat edebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor.

Balkanlar, Bangkok, Pattaya, İran, Phuket, Singapur, Hong Kong ve Güney Afrika vizesiz keşfedebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor.